Pasivaikščiojimai su panele Kontrimaite ir jos Nikon fotoaparatu yra žavingas dalykas. Vilija neleidžia prieš kamerą pozuoti, ieško tikrų kadrų - iš to išeina aukščiausios kokybės nuotraukos, kurios išlieka tavo usb flash'iukuose, flopikuose ir kompiuterio vidinėje atmintyje dar ilgus metus. Vieną garantuoju - po susitikimo su Vi turėsi naują profilio nuotrauką. Ir laikų skaičius bus vidutiniškai 40% didesnis nei tavo įprastų nuotraukų. Tai ir yra Vilijos ir jos Nikon fotoaparato super galia.
Taip smagu atrasti save nuotraukose... O dar kai jos daromos stebuklingos ir kūrybingos Vi! 🙂 Juk galima išsidirbinėti, juokauti, pokštauti, vaidinti, surimtėti, kapstytis, gulėti, slėptis, žvelgti... ir daug daug visko. Vi skatina atrasti save, nebijoti objektyvo ir mėgautis panorama ❤ Ei, vaikštinėtojau, išlaisvink vaizduotę! :)))
Nepamenu kur ir kada pirmą kartą sutikau Viliją... Bet tai ir nesvarbu - svarbiau, kad kaskart pamačius jos nuotraukas pagalvodavau, kad čia "velniškai geros nuotraukos mano tinklaraščio straipsniams". Jos šiltos, mielos, kiek hipsteriškos ir išskirtinės. Ir man tai patinka! Po to su Vilija susitikau gyvai ir galėjau pabūti jos fotomodeliu - nuotraukomis iki šiol dalinuosi visur ir visada.
Vi viena iš nedaugelio sugeba nuotraukoje perteikti tokią emociją, kokią jaučiu viduje... visos nuotraukos man atrodo savos, šiltos nesvarbu, jog tai galbūt žiemos naktis 🌞
Vilijos fotografijos išskirtinumas glūdi tame, kad besivaikštant neįmanoma būti ne savimi. Ji moka „medžioti“ kadrus visiškai nepastebimai. Pasivaikščiojimai kupini jaukumo, šiltumo ir paprastumo! O jos juodai balta fotografija man pati pačiausia!
Niekada tiksliai nežinai, kur nuves Pasivaikščiojimai, bet tikrai žinai, kad bendravimas bus ypatingas. Fotografavimas(is) GYVAS, o pamačius nuotraukas širdyje pasidarys gera ir šilta. Visai kaip tuomet, pasivaikščiojant...

 

Nori palikti atsiliepimą ir tu? Parašyk man.